Nie masz gotówki, a potrzebny ci samochód?

Każdy ma możliwość

Zapewne wielu z Was słyszało hasło „samochody leasing„, ale być może nigdy nie korzystało z tej opcji. Jeśli tak jak ja posiadasz działalność gospodarczą lub masz zamiar ją założyć to z pewnością potrzebny ci będzie samochód. Oczywiście masz kilka alternatywnych rozwiązań poza leasingiem – kredyt, wpisanie w majątek firmy swoje prywatne auto lub wynajem. Jeśli chodzi o wpis prywatnego auta to w bardzo wielu przypadkach nie jest to możliwe, ponieważ np. auto użytkowane jest przez wielu członków rodziny. Kredyt jest ciężki do uzyskania, procedury są skomplikowane i bardzo czasochłonne. Wynajem może okazać się nieopłacalny.

Nie tylko dla przedsiębiorców

Najnowszą opcją leasingu jest leasing konsumencki, który pozwala na leasing samochodów nie tylko osobom posiadającym firmy czy działalności gospodarcze. Jeśli marzy ci się posiadanie nowego samochodu bez dużego wkładu pieniędzy to nic nie stoi na drodze. Nie jest to jednak zbyt popularne rozwiązanie, ponieważ bardzo niewiele firm ma je w swojej ofercie, dlatego śmiało można założyć, że przede wszystkim leasing przeznaczony jest dla przedsiębiorców.

Do wyboru do koloru

Leasing samochodów to szeroka oferta aut dostępnych już od zaraz. Wystarczy wybrać stan pojazdu – nowy czy używany, wyposażenie i swój ulubiony kolor. Dzisiejszy rynek oferuje nam praktycznie każdy model samochodu. Decyzja należy tylko i wyłącznie do ciebie. Oczywiście i tak trzeba na samym początku przeanalizować dokładnie, na leasingowanie jakiego pojazdu nas stać, gdyż w przypadku np. Forda Focusa rata będzie wynosiła około tysiąc złotych netto, a w przypadku nowego modelu BMW kilkakrotnie więcej.

Wysoka jakość usług

Leasing samochodów to leasing najbardziej dostępny i rozpowszechniony na rynku. Oferuje nam ogromny wybór aut, a także szeroki zakres usług dodatkowych, jaka jest, np. serwisowanie samochodu. Przyjemny sposób na posiadanie auta –  tak bardzo potrzebnego do profesjonalnego prowadzenia firmy. Jest to także najbardziej popularny środek trwały do finansowania, gdyż nieprzerwanie od wielu lat zajmuje pierwsze miejsce pod względem przedmiotów leasingowanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

fourteen + nineteen =